Gimnazjum nr 4 w Piotrkowie Trybunalskim
im. Władysława Jagiełły

Spotkanie z Mówcą Motywacyjnym

Proszę określić gdzie leży problem:
Proszę wpisać wynik dodawania:
1 + 3 =
Link
Proszę wpisać wynik dodawania:
1 + 3 =
zdjęcie
Uczennice klasy III e mogły osobiście poznać Łukasza Krasonia – mówcę motywacyjnego, członka Stowarzyszenia Profesjonalnych Mówców, „spełniający się marzyciel”, licencjonowanego Avatar Master.
 
Łukasz w czasie spotkania, które odbyło się 22 maja w Miejskiej Bibliotece Publicznej, opowiedział swoją historię. W wieku 7 lat wylądował na wózku inwalidzkim. Zaczął wtedy wykształcać i praktykować to, co dzisiaj jest inspiracją dla tysięcy ludzi czyli: odwagę, wiarę w siebie, cierpliwość, upór, pomysłowość, umiejętność pozytywnego myślenia. Gdy w jego życiu pojawiła się prawdziwa miłość – Gosia, był gotowy zrobić wielki krok. We wrześniu 2011 roku zamieszkali wspólnie w Barcelonie, ani braki fizyczne, ani stereotypy, ani gorsze dni, nic nie mogło ich powstrzymać. To właśnie tam Łukasz odkrył misję swojego życia i swój nowy zawód. Został mówcą motywacyjnym.
W czasie spotkania Łukasz mówił o tym, że nie trzeba być idealnym, aby osiągnąć w życiu to, czego pragniemy, aby działać skutecznie, aby być zmotywowanym, szczęśliwym, cenionym czy spełnionym. Namawiał młodych ludzi, aby słabości postarać się wyeliminować, a jeśli z jakichś powodów nie jesteśmy w stanie tego osiągnąć, to należy zrobić z nich nasz atut.
powrót