Tydzień Bibliotek w naszej szkole

Tegoroczny Tydzień Bibliotek przebiegał pod hasłem „Biblioteka? Oczywiście!”.

Uczniowie w  bibliotecznym tygodniu bawili się kodami QR – odpowiadali na pytania związane z książką, które ukryte były pod kodami QR; pierwszoklasiści rywalizowali w grze terenowej „Wybieram bibliotekę”. Zwycięzcami zostali reprezentanci klasy ID w składzie: Weronika Białas, Daria Bujacz, Karolina Rokita, Michał Kacprzyk, Michał Kępski, uczniowie klas III zmagali się ze „Statystyczną burzą mózgów”.
Zwieńczeniem działań bibliotecznych będą schody literackie, stworzone z waszych ulubionych książek. Zapraszamy wszystkich do biblioteki szkolnej, gdzie czekają na was nowości – powieści Laini Taylor, Joss Stirling oraz Ali Novak i wiele innych. 2 czerwca kolejne święto -  Noc Bibliotek. Zapraszamy! J