Konkurs plastyczny ,,Wakacje wolne od uzależnień”

Stowarzyszenie Wzajemnej Pomocy Abstynenckiej ,,PAŁACYK” organizuje konkurs plastyczny z zakresu profilaktyki uzależnień ,,Wakacje wolne od uzależnień”.
Temat konkursu ,,Moje życie, moja pasja, mój wybór”- nie dam się wciągnąć. Autorem pracy może być tylko jedna osoba, prace mogą być wykonane dowolną techniką w formacie nie mniejszym niż A4, do pracy dołączamy formularz zgłoszeniowy.
Ostateczny termin zgłaszania prac do 09.06.2017 roku.
Ogłoszenie wyników konkursu nastąpi 14.06.2017 roku.
Więcej informacji u pedagoga szkolnego.

Konkurs z Jezyka Niemieckiego

Serdecznie zapraszamy do udziału w I Szkolnym Konkursie z Wiedzy o Krajach Niemieckiego Obszaru Językowego „Die deutschsprachigen Länder stellen sich vor”.
Konkurs ma charakter rywalizacji drużynowej. Uczniowie dobierają się w 3-osobowe zespoły (uczestnicy poszczególnych drużyn mogą być uczniami różnych klas i roczników). Celem konkursu jest poszerzanie wiedzy na temat krajów niemieckojęzycznych oraz rozbudzenie zainteresowań kulturą tych państw. Konkurs jest jednoetapowy i będzie polegał na rozwiązaniu testu składającego się z pytań zamkniętych i otwartych, zredagowanych w języku polskim. Konkurs obejmuje wiadomości z zakresu geografii, historii, dziejów najnowszych, kultury (zwyczaje, muzyka, literatura, malarstwo) oraz sportu, gospodarki i wiedzy o słynnych postaciach krajów niemieckiego obszaru językowego. Konkurs odbędzie się 30 marca 2017 o godzinie 8.55. Czas trwania konkursu: 45 minut. Zgłoszenia drużyn do konkursu dokonywać należy do 16 marca 2017 roku do nauczyciela uczącego języka niemieckiego. Zwycięska drużyna będzie reprezentować nasza szkołę na analogicznym konkursie (I Międzyszkolna Olimpiada z Wiedzy o Krajach Niemieckiego Obszaru Językowego), który odbędzie się 27 kwietnia 2017 roku w naszej szkole. Regulamin oraz szczegółowe informacje dostępne u nauczycieli języka niemieckiego.

Regulamin Konkursu na Najlepszego Ucznia Absolwenta Gimnazjum nr 4

Regulamin oraz załącznik do pobrania w załączniku strony

Załączniki artykułu