Gimnazjum nr 4 w Piotrkowie Trybunalskim
im. Władysława Jagiełły

Osiągnięcia

Proszę określić gdzie leży problem:
Proszę wpisać wynik dodawania:
3 + 7 =
Link
Proszę wpisać wynik dodawania:
3 + 7 =


​2 0 1 6/  2 0 1 7
____________________

Aleksandra Grelowska
uczennica klasy 3c
Laureatka
Wojewódzkiego Konkursu Przedmiotowego z Biologii

Adam Jarocki
uczeń klasy 2c
Laureat
Wojewódzkiego Konkursu Przedmiotowego z Języka Angielskiego

Adam Jarocki
uczeń klasy 2c
Laureat
Wojewódzkiego Konkursu Przedmiotowego z Biologii

Julia Węglarska
uczennica klasy 3e
Laureatka
Wojewódzkiego Konkursu Przedmiotowego z Języka Polskiego

Kamil Chrząszczyk
uczeń klasy 3b
Finalista
Konkursu Tematycznego Matematyka Moja Pasja


2 0 1 5 /  2 0 1 6
____________________

Szymon Kornacki
uczeń klasy 3d
Laureat
Wojewódzkiego Konkursu Przedmiotowego z WOS-u

Szymon Kornacki
uczeń klasy 3d
Finalista
Wojewódzkiego Konkursu Przedmiotowego z Historii


Tomasz Kurzela
uczeń klasy 3d
laureat
Konkursu Tematycznego Matematyka Moja Pasja

Katarzyna Cuper
uczennica klasy 3b
wyróżnienie
Konkursu Tematycznego Matematyka Moja Pasja


Natalia Ożarek 
uczennica klasy 2b
laureatka
Międzygimnazjalnego Turnieju Matematycznego


Natalia Ożarek 
uczennica klasy 2b
zakwalifikowała się do II etapu
Olimpiady Matematycznej Gimnazjalistów

Tomasz Kurzela
uczeń klasy 3d
zakwalifikował się do rejonowego etapu 
Wojewódzkiego Konkursu Przedmiotowego z Matematyki

Szymon Kornacki
uczeń klasy 3d
laureat
Wojewódzkiego Konkursu Przedmiotowego z Geografii

Katarzyna Cuper
uczennica klasy 3b
zakwalifikowała się do rejonowego etapu 
Wojewódzkiego Konkursu Przedmiotowego z Biologii

Milena Kaczor
uczennica klasy 3d
finalistka 
Wojewódzkiego Konkursu Przedmiotowego z WOS-u

Julia Chojancka
uczennica klasy 3b
finalistka
Wojewódzkiego Konkursu Przedmiotowego z WOS-u


Bartosz Ławniczek
uczeń klasy 3d
finalista
Wojewódzkiego Konkursu Przedmiotowego z WOS-u

Adam Wichniewicz
uczeń klasy 3a
finalista 
Wojewódzkiego Konkursu Przedmiotowego z WOS-u

Tomasz Pietrusiewicz
uczeń klasy 3a
finalista 
Wojewódzkiego Konkursu Przedmiotowego z WOS-u

Szymon Kornacki
uczeń klasy 3d
finalista
Wojewódzkiego Konkursu Przedmiotowego z Historii

Kacper Jeż
uczeń klasy 1c
III miejsce 
w konkursie historycznym "W imię miłości ojczyzny"

Marta Winiarska
uczennica klasy 3a
III miejsce w 
​Powiatowym Konkursie Translatorskim

Michalina Kaliszewska
uczennica klasy 
III miejsce w 
Powiatowym Konkursie Translatorskim

Milena Kaczor
uczennica klasy 3d
III miejsce w 
​Powiatowym Konkursie Translatorskim


Tomasz Kurzela
uczeń klasy 3d
wyróznienie
Konkursu o Puchar Dyrektora V LO w Bielsku Białej

Natalia Ożarek 
uczennica klasy 2b
zakwalifikowała się do II etapu
Konkursu o Puchar Dyrektora V LO w Bielsku Białej

Klaudia Dybalska
uczennica klasy 3A
II miejsce w Powiatowym Konkursie Ekologicznym

Julia Siatkowska
uczennica klasy 3B
IV miejsce w konkursie
"Najpiekniejsze drzewo genaelogiczne"

Klaudia Słończewska
uczennica klasy 3B
wyrónienie w konkursie
"Najpiekniejsze drzewo genaelogiczne"

Aleksandra Rakowska
uczennica klasy 2C
wyrónienie w konkursie
"Najpiekniejsze drzewo genaelogiczne"

Kacper Jeż
uczeń klasy 1c
I miejsce w konkursie plastycznym "Młodzi o HIV i AIDS


Konkurs czytelniczo - literacki
"Bohaterowie ulubionych książek w literaturze polskiej i angielskiej"

Prace w języku polskim
I miejsce
Julia Wegalrska klasa II E
II miejsce
Bartosz Łągwa klasa I E

prace w języku angielskim
I miejsce
Julia Cieślik klasa I B
II miejsce
Sara Szulc klasa I B

Organizatorzy konkursu: pani Aldona Stysło, pani Katarzyna Koziorowska, pani Karolina Zielonka - Wijtera


Olimpus sesja jesienna matematyka
Ranking klasa I

Mateusz Mirowski - laureat
Jakub Góra - laureat
Piotr Pokornowski - laureat
Bartosz Patynek -  laureat
Monika Barńska - laureat
Zofia Przybylska - laureat
Justyna Kacprzykowska -  laureatka
Paulina Kozień - laureatka
Adam Jarocki
Kinga Fogiel
Roksana Kabzińska 
Szymon Lenarcik
Kacper Tokarski
Wiktor Milczarek
Roman Poghosyan
Zuzanna Staśkiewicz
Igor Ostrowski
Michał Adaszek
Aleksandra Kozień
Igor Ortyl
Aleksandra Dębicka
Milena Przybyła

Ranking klasa II

Julia Węglarska - laureatka
Jakub Włóka - laureat
Aleksandra Grelowska - laureatka
Kamil Chrząszczyk - laureat
Natalia Ożarek - laureatka
Mateusz Fałek - laureat
Norbert Greń - laureat
Bartosz Siekański - laureat
Joanna Fijałkowska
Weronika Włodarczyk
Aleksandra Rakowska
Mateusz Szulc
Oliwia Stefanek
Amelia Szczepańska
Julia Stepin
Bartłomiej Kowalczyk
Eliasz Jakimiuk
Joanna Uniszewska
Natalia Szczepka
Maciej Młodawski
Luiza Justyna

Ranking klasa III
Tomasz Kurzela - laureat
Szymon Kornacki - laureat
Mikołaj Wężyk - laureat
Mikołaj Grzankowski
Jakub Kuśmierski
Adrian Ciesielski
Krystian Kelm
Ilona Maślanka
Mateusz Kamecki
Tomasz Łągwa



2 0 1 4 /  2 0 1 5
____________________


Maciej Kozłowski
uczeń klasy 3d
I miejsce
w kategorii wiekowej Gimnazjum
XIX Miejski Mały Konkurs Recytatorski
dla uczniów szkół podstawowych i gimnazjów



Marta Koszacka
uczennica klasy 3c
I miejsce
XII Miedzygimnazjalny Konkurs Piosenki Europejskiej
Eurojedynka 2015


Daniel Wochyń
uczeń klasy 2
II miejsce
XII Miedzygimnazjalny Konkurs Piosenki Europejskiej
Eurojedynka 2015


Julia Kafra
uczennica klasy 2a
II miejsce
XII Miedzygimnazjalny Konkurs Piosenki Europejskiej
Eurojedynka 2015

Marta Koszacka
uczennica klasy 3c
II Nagroda Voix d'argent
13 Łódzki Festiwal Piosenki Francuskiej
Plein Chant



Natalia Bogdan
uczennica klasy III c
laureatka
Wojewódzkiego Konkursu Przedmiotowego z języka angielskiego


Natalia Kucharczuk
uczennica klasy III b
laureatka
Olimpiady Matematycznej Gimnazjalistów


Natalia Kucharczuk
uczennica klasy III b
finalistka
Wojewódzkiego Konkursu Przedmiotowego z matematyki

Paulina Natkaniec
uczennica klasy III f
zakwalifikowała się do drugiego etapu
Wojewódzkiego Konkursu Przedmiotowego z biologii


Franciszek Snopek
uczeń klasy III d
zakwalifikował się do rejonowego etapu
Wojewódzkiego Konkursu Przedmiotowego z języka polskiego


Mateusz Cybart
uczeń klasy III f
zakwalifikował się do rejonowego etapu
Wojewódzkiego Konkursu Przedmiotowego z matematyki


Bartosz Zasempa
uczeń klasy II d
zakwalifikował się do rejonowego etapu
Wojewódzkiego Konkursu Przedmiotowego z informatyki


Szymon Kornacki
uczeń klasy II d
zakwalifikował się do rejonowego etapu
Wojewódzkiego Konkursu Przedmiotowego z historii


Szymon Kornacki
uczeń klasy II d
zakwalifikował się do rejonowego etapu
Wojewódzkiego Konkursu Przedmiotowego z geografii


Marta Winiarska
uczennica klasy II a
zakwalifikowała się do rejonowego etapu
Wojewódzkiego Konkursu Przedmiotowego z języka niemieckiego


Natalia Kucharczuk
uczennica klasy III b
laureatka
Wojewódzkiego Konkursu Tematycznego
"Matematyka Moja Pasja"


Mateusz Cybart
uczeń klasy III f
laureat
Wojewódzkiego Konkursu Tematycznego
"Matematyka Moja Pasja"

Katarzyna Cuper
uczennica klasy II b
wyróżnienie
w Wojewódzkim Konkursie Tematycznym
"Matematyka Moja Pasja"


Mateusz Cybart
uczeń klasy III f
zakwalifikował się do drugiego etapu
konkursu matematycznego
o Puchar Dyrektora V Liceum Ogólnokształcącego w Bielsku - Białej

Natalia Kucharczuk
uczennica klasy III b
zakwalifikowała się do drugiego etapu
konkursu matematycznego
o Puchar Dyrektora V Liceum Ogólnokształcącego w Bielsku - Białej

Bartłomiej Gliwa
uczeń klasy III c
zakwalifikował się do rejonowego etapu
Interdyscyplinarnego Konkursu Ekologiczno - Turystycznego

Diana Pawlicki
uczennica klasy III b
zakwalifikował się do rejonowego etapu
Interdyscyplinarnego Konkursu Ekologiczno - Turystycznego

Jakub Klepacz
uczeń klasy III b
zakwalifikował się do rejonowego etapu
Interdyscyplinarnego Konkursu Ekologiczno - Turystycznego

Marek Środa
uczeń klasy III a
zakwalifikował się do rejonowego etapu
Interdyscyplinarnego Konkursu Ekologiczno - Turystycznego

Aleksandra Kaźmierczyk
uczennica klasy III e
zakwalifikowała się do rejonowego etapu
Interdyscyplinarnego Konkursu Ekologiczno - Turystycznego

Monika Jończyk
uczennica klasy III c
zakwalifikowała się do rejonowego etapu
Interdyscyplinarnego Konkursu Ekologiczno - Turystycznego

Szymon Kornacki
uczeń klasy II d
zakwalifikował się do rejonowego etapu
Interdyscyplinarnego Konkursu Ekologiczno - Turystycznego

Bartosz Zasempa
uczeń klasy II d
zakwalifikował się do rejonowego etapu
Interdyscyplinarnego Konkursu Ekologiczno - Turystycznego

Paulina Natkaniec
uczennica klasy III f
zakwalifikowała się do rejonowego etapu
Interdyscyplinarnego Konkursu Ekologiczno - Turystycznego

Jakub Robak
uczeń klasy III f
zakwalifikował się do rejonowego etapu
Interdyscyplinarnego Konkursu Ekologiczno - Turystycznego


Julia Węglarska
uczennica klasy I
uzyskała tytuł laureata w sesji zimowej
Ogólnopolskich Olimpiad Olimpus z matematyki


Aleksandra Grelowska
uczennica klasy I c
uzyskała tytuł laureata w sesji zimowej
Ogólnopolskich Olimpiad Olimpus z matematyki


Agata Olewińska
uczennica klasy I b
uzyskała tytuł laureata w sesji zimowej
Ogólnopolskich Olimpiad Olimpus z matematyki


Natalia Ożarek
uczennica klasy I b
uzyskała tytuł laureata w sesji zimowej
Ogólnopolskich Olimpiad Olimpus z matematyki


Szymon Kornacki
uczeń klasy II d
uzyskał tytuł laureata w sesji zimowej
Ogólnopolskich Olimpiad Olimpus z matematyki


Natalia Kucharczuk
uczennica klasy III b
uzyskała tytuł laureata w sesji zimowej
Ogólnopolskich Olimpiad Olimpus z matematyki


Agata Dzitkowska
uczennica klasy III f
uzyskała tytuł laureata w sesji zimowej
Ogólnopolskich Olimpiad Olimpus z matematyki


Mateusz Cybart
uczeń klasy III f
uzyskał tytuł laureat w sesji zimowej
Ogólnopolskich Olimpiad Olimpus z matematyki


Bartosz Siekański
uczeń klasy I c
uzyskał tytuł laureata w sesji jesiennej
Ogólnopolskich Olimpiad Olimpus z matematyki

Tomasz Kurzela
uczeń klasy II d
uzyskał tytuł laureata w sesji jesiennej
Ogólnopolskich Olimpiad Olimpus z matematyki

Szymon Kornacki
uczeń klasy II d
uzyskał tytuł laureata w sesji jesiennej
Ogólnopolskich Olimpiad Olimpus z matematyki

Mikołaj Wężyk
uczeń klasy II c
uzyskał tytuł laureata w sesji jesiennej
Ogólnopolskich Olimpiad Olimpus z matematyki

Natalia Kucharczuk
uczennica klasy III b
uzyskała tytuł laureata w sesji jesiennej
Ogólnopolskich Olimpiad Olimpus z matematyki

Agata Dzitkowska
uczennica klasy III f
uzyskała tytuł laureata w sesji jesiennej
Ogólnopolskich Olimpiad Olimpus z matematyki

Mateusz Cybart
uczeń klasy III f
uzyskał tytuł laureat w sesji jesiennej
Ogólnopolskich Olimpiad Olimpus z matematyki


Aleksandra Grelowska
uczennica klasy I c
Szkolny konkurs "Wiedzy o sporcie"
I miejsce

Aleksandra Rakowska
uczennica klasy I c
Szkolny konkurs "Wiedzy o sporcie"
II miejsce

Hubert Organka
uczeń klasy I c
Szkolny konkurs "Wiedzy o sporcie"
III miejsce

Norbert Greń
uczeń klasy Ic
konkurs "Moje drzewo genealogiczne"
I miejsce

Weronika Włodarczyk
uczennica klasy Ic
konkurs "Moje drzewo genealogiczne"
II miejsce

Jakub Krysiak
uczeń klasy Ic
konkurs "Moje drzewo genealogiczne"
III miejsce


Weronika Bednarek
uczennica klasy II a
zakwalifikowała się do II etapu powiatowego
w konkursie wiedzy o zdrowym stylu życia "Trzymaj Formę!"

Klaudia Dybalska
uczennica klasy II a
zakwalifikowała się do II etapu powiatowego
w konkursie wiedzy o zdrowym stylu życia "Trzymaj Formę!"

Tomasz Pietrusiewicz
uczeń klasy II a
zakwalifikował się do II etapu powiatowego
w konkursie wiedzy o zdrowym stylu życia "Trzymaj Formę!"

Marta Winiarska
uczennica klasy II a
zakwalifikowała się do II etapu powiatowego
w konkursie wiedzy o zdrowym stylu życia "Trzymaj Formę!"

Gabriela Horbacewicz
uczennica klasy IIb
I miejsce
konkurs czytelniczo - literacki
"Bohaterowie ulubionych książek w literaturze polskiej"


Tomasz Pietrusiewicz
uczeń klasy IIa
II miejsce
konkurs czytelniczo - literacki
"Bohaterowie ulubionych książek w literaturze polskiej"

Julia Węglarska
uczennica klasy Ie
II miejsce
konkurs czytelniczo - literacki
"Bohaterowie ulubionych książek w literaturze polskiej"

Mateusz Galia
uczeń klasy IIa
III miejsce
konkurs czytelniczo - literacki
"Bohaterowie ulubionych książek w literaturze polskiej"