Bieszczadzkie uroki obrosły legendą. Dziewicza natura, rozległe górskie łąki unikatowe w skali Europy czy rzadka fauna i flora. Wszystko w Bieszczadach wydaje się wyjątkowe. Długo czekaliśmy na ów upragniony wyjazd. W końcu ku uciesze zarówno uczniów jak i nauczycieli ruszyliśmy w drogę. 29 maja 2017 stał się początkiem naszej zielonej szkoły.

23-04-2017

Poeci wiosną

W dniu 29 marca w Gimnazjum nr 4 odbył się spektakl promujący poezję i wiosenną aurę.
09-04-2017

EuroWeek

EuroWeek szkoła liderów
"Kto przebrany – niepytany" – to kolejna inicjatywa Samorządu Uczniowskiego, która 28 lutego 2017 roku spotkała się z entuzjastycznym przyjęciem.
Zimowa, słoneczna aura niewątpliwie sprzyjają beztrosce i zabawom. 15 lutego 2017 roku uczniowie klasy II C i III C z wychowawczyniami – paniami Ewą Kulik i Agatą Michalec na chwilę zapomnieli o codziennych, szkolnych obowiązkach i wybrali się do Napoleonowa. W gospadarstwie agroturystycznym czekały na nich zaprzęgi konne. Kolejnym punktem rekreacyjnej i integracyjnej wycieczki było ognisko z kiełbaskami, zabawy na śniegu i zjazdy na sankach.
W tle pierwsze kolędy, pełne ekscytacji oczekiwania na  białe święta i ... korytarze w Gimnazjum nr 4 w Piotrkowie Trybunalskim pełne uczniów w mikołajowych czapkach.
Ślubowanie uczniów klas pierwszych - otrzęsiny
01-04-2016

Dzwonek na przerwę

1 kwietnia 2016 roku Młodzież naszego Gimnazjum zorganizowała happening, którego celem była prezentacja działalności fundacji Być Bardziej, działającej na rzecz ubóstwa i niedożywienia dzieci i młodzieży w Polsce.
25-03-2016

Valentines